Suunto Ambit3 Peak Saphire HR

Hodinky Suunto

100%

 • Výprodej
 • Sleva 30 %
 • Doprava zdarma

16 490 Kč
11 543 Kč

Vaše sleva 4 947 Kč (30 %)

Finská společnost Suunto uvedla na trh svojí novou vlajkovou loď Ambit 3 Peak. Tento přístroj představuje perfektní kombinaci GPS technologií a měření výkonnosti při sportu. Úplnou novinkou je bezdrátové propojení přístroje se zařízeními iPhone a iPad pomocí Bluetooth, kde můžete dostávat různa oznámení přímo na displej přístroje a hlavně se může váš telefon stát druhým displejem. Druhou zásadní novinkou je možnost použití hrudního pásu při plavání, kde jak víme nefunguje přenos dat mezi hrudním pásem a přístrojem ve vodě, proto je nový hrudní pás schopný zaznamenávat údaje i ve vodě a po tréninku je zaslat do přístroje.

 • vícejazyčné uživatelské rozhraní (EN, DE, FR, ES, IT, FI, SV, NL, PT) lze nastavit v menu
 • manuál v českém jazyce lze stáhnout na stránkách výrobce
 • GPS časomíra
 • Podpora PODů
 • Suunto ANT+
 • přepínání normálního a inverzního displeje (černý/bílý)
 • uživatelsky nastavitelné podsvícení
 • všestranný zámek tlačítek
 • indikátor stavu baterie v procentech, režimy úspory energie
 • nastavení a přizpůsobení hodinek
 • pokročilé následné analýzy cvičení
 • tréninkový deník s podporou textů a obrázků
 • výdrž až 30 dní s funkcemi ABC
 • datový přenos a nabíjení usb kabelem
 • voděodolnost do 50 m
 • měření tepové frekvence s použitím hrudního pásu (pás je součástí tohoto modelu)

 

www.Movescount.com jsou webové stránky, na kterých najdete AppZone, což je komunitní fórum pro uživatele, na kterém mohou najít a vytvořit zdarma aplikace pro své hodinky Ambit. Celé webové stránky i komunitní fórum AppZone prošlo modernizací a dává tak uživatelům lepší a snadnější možnost vytvářet a sdílet pokročilejší aplikace.

 

Tréninkové funkce: rychlost, tempo a vzdálenost podle GPS, průměrná a maximální tepová frekvence v reálném čase, kalorie, limity srdečního tepu, graf srdečního tepu v reálném čase, Peak Training Effect a doba zotavení, ruční a automatická kola, stopky, timer, intervalový měřič, analýza tras GPS, zóny srdečního tepu, max.hodnoty EPOC & V02.

 

Multisportovní funkce: přepínání sportů při záznamu cvičení, předem nakonfigurované multisportovní režimy, podpora Bluetooth Smart, porovnání sportů, následné analýzy multisportovního cvičení rozdělené podle sportů, interaktivní mapa a tabulky podle sportů/sekci cvičení.

 

Běh: velmi přesné tempo/rychlost běhu (FusedSpeed tm), běžecká kadence s Suunto Smart Sensorem, porovnání mezičasů po každém kilometru/míli, Ghost Runner - virtuální soupeř (aplikace Suunto), odhad konce maratónu (aplikace Suunto).

 

Cyklistika: výkon na kole (W), průměrný a maximální, výkon na kole 3s, 10s, 30s, mezičas na kole a max. výkon, rozdělení výkonu a grafy, křivka maximálního výkonu, Pozn: ke snímání výkonu je potřeba dokoupit snímač výkonu Suunto Smart s podporou Bluetooth Smart, který není součástí balení hodinek.

 

Plavání: doba plavání podle délky bazénu, mezičas, celkem, tempo a vzdálenost plavání, rychlost záběrů plavání, počet a typ, automatické intervaly, dynamická tabulka mezičasů se záběry, srdeční tep - se Suunto Smart Sensorem

Parametry Suunto Ambit3 Peak Saphire HR

Značka: Suunto
Kompatibilita s APP: iOS
Rozměry (cm): 4,9 x 4,9 x1,5
Dostupné příslušenství: Suunto Foot, Bike PODy, ANT+
Sportovní Funkce: Kadence , Vzdálenost, Nastoupané/sestoupané metry , Zóny srdečního tepu, Odhadovaná doba regenerace , Rozpoznání plaveckého způsobu, Rychlost , Tempo
Senzory: GPS , Kompas , Výškoměr
Napájení: - vyměnitelná Li-ion baterie (480mAH) - výdrž 50 hodin
Chytré funkce: Upozornění na příchozí hovory/zprávy
Časové funkce: Budík, Čas a datum, Duální čas, Odpočet, Stopky
Max. výdrž baterie (dny): 14
Snímání srdeční frekvence (HR): Hrudní pás
Vodotěsnost (m): Ano
Výdrž baterie v režimu GPS: 16-50 hod. dle četnosti zápisu GPS
Materiál: Tělo-Polyamid, ocelová luneta, silikonový pásek, safírové sklíčk
Konektivita: Bluetooth
Hmotnost (g): 80
Produktové číslo:00028515
EAN:6417084182685

Hodnocení zákazníků

100%

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Michal, Brno,

100%

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

Tomáš Luskač,

dobrý den
je prosím tento sporttestr suunto Ambit 3 saphire HR již kompaktibilní s OS Android . Někde jsem četl, že s tím výrobce od poloviny roku uvažuje .


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

hodinky Ambit 3 už tuto možnost mají. Pokud se jedná o novou verzi, tak je již podpora nainstalována, pokud byly hodinky vyrobeny před spuštěním této podpory, tak lze ze stránek výrobce stáhnout aktuální firmware a tuto podporu doinstalovat.

S pozdravem Michal Burda

Patrik Štika,

Je součástí balení i Movestick mini pro komunikaci hodinek s PC?


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

hodinky používají pro nabíjení USB kabel, který zajišťuje i jejich propojení s PC pro přenos dat. Kabel je součástí balení. Movestick mini nepoužívají.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Suunto

Oceňovaný výrobce z finských Helsinek a přední světový hráč na trhu s náramkovými počítači. Toužíte po odolných hodinkách, výškoměru, sport testeru, kompasu, hloubkoměru, GPS přijímači a zároveň si zakládáte na renomé a designu výrobce, pak je Suunto pravá volba. Analyzujte svoje výkony na svém PC pomocí software Suunto Activity Manager s počítačem Suunto X6HR. Udržujte si přehled o počasí, čase a výškových metrech s legendou Suunto Vector. Na náramkové počítače se můžete v horách, pod vodou nebo při tréninku Vašeho sportu vždy spolehnout.

Zobrazit více o značce