Drytooling

Poklidné horské ráno ruší jen zvuky soustředěné přípravy. Z ničeho nic studený vzduch rozřízne hlasitý výkřik – motivace. Drytooling je jen pro ostřílené borce.

Doporučené vybavení

Drytooling, případně i mixové lezení, si od vás žádá mačky s monohrotem a cepíny se silně zahnutými robustními hroty, které skvěle drží v převislém terénu. Pamatujte, že bez přilby a rukavic nikdy ani ránu.

Risk jako zážitek

Ukažte sportovního ducha a odhodlání. Semilská skála Krkavka patří k nejnáročnějším drytoolovým oblastem u nás. Když led roztaje, můžete si ji v letních měsících vyzkoušet při sportovním lezení. 

Dravost, soutěživost, ochota podstupovat tu nejtěžší cestu a riskovat. To vše tvoří komplexní, neopakovatelný zážitek.

Dvacetimetrová cesta v pětačtyřice­tiprocentním převisu, malé chyty a navíc daleko od sebe, povrch skály, který je poměrně křehký a drolí se. Zdolejte alpskou převislou stěnu Fear and Loathing, která je náročná na techniku i sílu, a zařaďte se po bok nejlepších drytoolerů.
 

Užitečné rady, tipy a návody

Seznam vybavení pro mixové lezení

Máte veškeré vybavení pro získávání zážitků ve smíšených stěnách Vysokých Taur, při zimních výstupech ve Vysokých Tatrách nebo ve velkých alpských stěnách masívu Mont Blanc.

Seznam vybavení pro mixové lezení