Běhání

Zavázat si tkaničky, zhluboka se nadechnout a vyrazit. Po probuzení, po náročném dni, ať paří nebo leje. Vzrušení z pohybu a radost ze zdolané trasy. To pro nás znamená běhání.

Doporučené vybavení

Super je, že vám stačí vhodná obuv a funkční prádlo. Do hor si navíc připravte běžecký batoh, vak na vodu a lehkou bundu.

Stačí vyběhnout

Hecněte se a trénujte běh v divoké přírodě. Trail zocelí vaše tělo i mysl. Ty nejpěknější trasy si vychutnáte při běhání v Boubínském pralese až na samotný Boubín. V Jizerkách se vydejte úpatím Jizery a Černé Hory. Krásná místa pro běh najdete i v Jeseníkách. Cesta z Ovčárny přes Vysokou holi až k Jelení studánce je prostě nádherná.

UTMB je snad nejznámější a nejnáročnější závod v Evropě. Strhující atmosféra, trasa o délce 170 km, převýšení přes 10 000 metrů. To je svátek ultratrailu – Ultra-Trail du Mont-Blanc. Troufnete si?

Změřte své síly s ostatními na jednom z mnoha horských běžeckých závodů. Pocitům, které vás zaplaví po dokončení náročné trati, se totiž nic nevyrovná.
 

Užitečné rady, tipy a návody

Jak vybrat trailové běžecké boty

Běháte rádi v přírodě, ale vaše silniční běžecká bota vás v terénu limituje nebo dostatečně nechrání? Zjistěte, jak vybrat trailové běžecké boty přesně pro vás.

Jak vybrat trailové běžecké boty

Jak vybrat hole na běhání

Běžecké hole aneb jak si pomoci při běhu v kopcích. Zjistěte jak vybrat správnou délku a typ.

Jak vybrat hole na běhání

naši zákazníci milují

Související produkty

Články o Běhání

Další články