Sněžnice

Zacvaknout botu a jít. Přirozenost pohybu a kouzlo míst, na která se dostane málokdo. To jsou sněžnice. S naší výbavou si výstup za nepoznanou nádherou užijete, ať za slunečného dne rtuť teploměru padá hluboko pod bod mrazu, nebo se z ocelových mraků spouštějí těžké sněhové vločky.

Doporučené vybavení

Na krátké jednodenní výlety využijete rekreační sněžnice. K dlouhým několikadenním přechodům se hodí ty alpinistické. A jestli nemůžete žít bez trail runningu ani v zimě, poohlédněte se po kratší a užší běžecké sněžnici.

Jistým krokem bílou stezkou

Dopřejte si volnost v panenském sněhu při víkendovém přechodu Králického Sněžníku. Až vystoupáte k soše slůněte, odhalí se vám velkolepá horská panoramata. Spaní v zimní přírodě je prostě krásné. Nekonečná černá obloha, hvězdy všude okolo, ticho narušuje jen křupající sníh. Veškerý svět mizí daleko v údolí. 

Na sněžnicích je půvabná jedna věc – dojdete na nich tam, kam lidská noha jen tak nevkročí.

Chcete se kochat divokou přírodou? Vydejte se alespoň jednou za život do Kanady. Dlouhé túry od srubu ke srubu si vás podmaní. A až spatříte jezero Lake O’Hara, zjistíte, že jste se právě zamilovali.
 

Užitečné rady, tipy a návody

Co s sebou na sněžnicové túry

Chystáte se na výlet na sněžnicích? Inspirujte se naším seznamem ať vás v horách nic nezaskočí.

Co s sebou na sněžnicové túry

naši zákazníci milují

Související produkty

Články o Sněžnice

Další články